19033. 445. Closed Online auction Books: Tales
600 HUF
0 HUF
Az ezeregy éjszaka meséi. Vál., ford. és az utószót írta: Honti Rezső. Bp., 1956, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tg