18063.
445. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Poór János: Hajdúböszörmény az ellenforradalmi rendszer kiteljesedésétől a népi demokratikus forradalom győzelméig. Debrecen, 1974, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, néhány kissé ázott, hullámos lappal.