Books: Travelling, Local History

Number of items: 159

Scherer Ferenc: Békés vármegye társadalma. Gyulai Dolgozatok 3. Gyula, 1941., Városi Múzeum, 47 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, névbejegyzéssel.
18024.

3 000 HUF
7,77
8,57

18025.

5 000 HUF
12,95
14,29

Kézdivásárhely. Szerk.: Sylvester Lajos, Incze László. Kézdivásárhely, é.n., Kézdivásárhelyi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
18026.

3 000 HUF
7,77
8,57

Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). 1-7. köt. Bp., 1985, Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, az 1. kötetben térkép-melléklettel. Eredeti kiadói papírszalaggal átkötve (sérült).
18027.

4 600 HUF
11,92
13,14

18028.

5 000 HUF
12,95
14,29

18029.

5 000 HUF
12,95
14,29

Magyarország és Erdély képekben. I-IV. kötet (Két kötetben). Szerk.: Kubinyi Ferenc, Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18030.

5 000 HUF
12,95
14,29

18031.

8 000 HUF
20,73
22,86

18032.

3 200 HUF
8,29
9,14

18033.

Világjárók Klasszikus Útleírások 8 kötete (I., III., IV.,V., VI, VII, XIII., XIV.): Garcilaso de la Vega, az Inka: Inkák és konkisztádorok.; S. W. Baker: A Nílus rejtélye.; Alfred Brehm: Az Egyenlítőtől az Északi-fokig.; R. F. Scott: A Déli-sarkvidéken.; Mark Twain: Utazás az Egyenlítő körül.; Ibn Battúta zarándokútja és vándorlásai.; J.Cook: Utazások a világ körül. Első utazás.; Marco Polo...

3 000 HUF
7,77
8,57

18034.

3 600 HUF
9,33
10,29

18035.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF