Szeged. Szerk.: Kiss Ferenc, Tonelli Sándor, Sz. Szigethy Vilmos. Sajtó alá rendezte: Ladányi Miksa, Balázs Géza. Somogyi Szilveszter polgármester előszavával. Magyar Városok Monográfiája. Szerk:: Héjj Imre. Bp.,1927, Magyar Városok Monográfiája,(Wodianer F. és Fiai Rt.-ny.),8+423 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső borítón Sz...
Hidak Bács-Kiskun megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Kecskemét, 1999, Kecskeméti Lapok Lap és Könyvkiadó Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.