Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon kardokkal + Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, a két kitüntetés szalagsávjai összefűze T:XF,AU / Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon and swords + Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bron...
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU patina, viseltes szalag Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon C:AU patina, worn ribbon
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés kísérőlevéllel és igazolvánnyal, egyik oldalán kifakult mellszalagon T:AU kis ph. / Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with letter and certificate, with ribbon faded on one side C:AU small edge error
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF patina, viseltes szalag, kopott aranyozás Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with ribbon C:AU,XF patina, worn ribbon, worn gilt
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon C:UNC,AU
Franciaország 1859. "Giuseppe Garibaldi / Az Olasz Köztársaság fennállásának 10. évfordulója" ezüstözött bronz emlékérem másolat (?). Szign.: Franky Magniadas (58mm) T:XF ph, kopott ezüstözés France 1859. "Giuseppe Garibaldi / 10th Anniversary of the Italian Republic" silver plated bronze medallion copy. "Ge. GARIBALDI NÉ Á NICE 1807 / DÉDIÉ AU GÉNÉRAL GARIBALDI POUR SON PATRIOTISME A L'INDÉPENDAN...