1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF patina NMK 137.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU kis zománchiba a koszorúban / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU small enamel error in the laurel NMK 283.
1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enam...
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF kis zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon C:AU,XF small enamell error NMK 282.
~1914-1940. 4db szalagsáv összevarrva, közte "Magyar Háborús Emlékérem", "Katonai Jubileumi Kereszt" használt, szép állapotban / Hungary ~1918-1940. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet", "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" in used, nice condition
~1918-1940. 4db szalagsáv összevarrva, közte "Vitézségi Érem", "Károly Csapatkereszt", "Magyar Háborús Emlékérem", "Erdélyi Emlékérem" használt, szép állapotban / Hungary ~1918-1940. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with "Gallanty Medal", "Karl Troop Cross", "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet", "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" in used, n...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Frigyes Főherceg Tábornagy)" bronz sapkajelvény. Szign.: Marschall (32x43mm) T:AU kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Feldmarschall Archduke Friedrich)" bronze cap badge. Sign.: Marschall (32x43mm) C:AU small patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó Hadsereg - Karácsony a fronton" Zn sapkajelvény (38mm) T:2- Austro-Hungarian Monarcy 1915. "Isonzo Armee - Weihnachten Im Felde" Zn cap badge (38mm) C:VF