1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés modern mellszalagon, peremén "HMA" gyártói jelzéssel T:XF kis patina / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with modern ribbon, with "HMA" maker's mark on the edge C:XF small patina NMK 295.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés, modern - három sebesülés után járó - mellszalaggal, peremén "1918 - W(6?)A" beütéssel. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with modern ribbon - for the 3rd time wound, with "1918 - W(6?)A" mark on the edge. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after one wounds. Sign.: R. Placht C:XF oxidation NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" cink kitüntetés fakó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:VF Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" zinc decoration with mat ribbon. Sign.: R. Placht C:VF NMK 329.