1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, duplán beleütött "Jerouschek Bpest Semmelweis u. 7." gyártói jelzéssel és belekarcolt "808" sorszámmal (57x38mm) T:XF zománchibák, javított zománc(?) Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword overlay, with oblique bands on the back, with "Jerouschek Bp...
1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott és ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" gold-plated and silver-plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 357.
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina, karc Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, hallmarked bronze decoration without ribbon C:VF patina, scratch NMK 418.
~1930. "Országos Frontharcos Szövetség Bajtársi Szolgálatért" bronz kitüntető jelvény, hátoldalán "BERÁN N BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (50x38mm) T:AU patina / Hungary ~1930. National Front Fighter Association for Camaraderie Service" bronze badge, with "BERÁN N BPEST DÖBRENTEI U. 2." makers mark on the back (50x38mm) C:AU
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, kísérőlevéllel és igazolvánnyal C:XF patina, kopott ezüstözés / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated bronze decoration with ribbon, with letter and certificate C:XF patina, worn silver plating NMK 418.
1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration on ribbon C:AU NMK 427.
1939. "A Magyar Érdemrend középkeresztje csillaggal, hadiszalagon kardokkal" kitüntetés szalagsávja T:XF Hungary 1939. MIniature ribbon of "Hungarian Order of Merit Commander's Cross with Star, on war ribbon and swords" C:XF NMK 370.