1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.
1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:VF oxidáció, sérült fül Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon. Sign: L. BERÁN C:VF oxidation, damaged ear NMK 429.
1954. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" zománcozott aranyozott kitüntetés eredeti, Rákosi-címeres dísztokban T:AU Hungary 1954. "Medal of Merit for Excellent Service" enamelled gilt decoration on ribon in original case with "Rákosi" coat of arms C:AU
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon, miniature ribbon and miniature, in original case C:AU NMK 614.
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, silver plated, enamelled decoration with ribbon, with miniature and miniature ribbon, in original case C:AU NMK 614.