31616.
445. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
12 000 HUF
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel, Hawel BP gyártói jelzéssel (23,92g/0,800/45mm) T:1-