1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
2 db rotációs fametszet (az egyik Munkácsy Mihály műve után), XIX. sz. vége körül, körbevágva / kis lapszéli sérülésekkel, lapméret: 32x23 cm körül