3 000 HUF
9
A Habsburg császári család csoportképe: Erzsébet királyné (Sisi), Ferenc József, Rudolf trónörökös stb. (Die kaiserliche Familie) Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten (A Schubert). 25x36,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.