15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: Rákóczi Ferenc elfogatása. Olajnyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 56x74 cm