10790. 445. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
11
0 HUF
Gróf Zichy Pálné Kornis Anna grófnő (1836-1901) portréja. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Kiadja és nyomt. Pataki J Pesten, 1864. 25x20 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
Photo of the item taken by : pk