2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier férfi divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 19x13,5 cm. Üvegezett fakeretben.