10789. 445. Closed Online auction Engravings
2 400 HUF
0 HUF
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier hölgy elegáns ruhában, divatkép a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 20x14,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : pk