Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 225
2733744
10622
445
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
René Englebert: Szappanbuborék-fújók. Litográfia, papír, Jelzett, üvegezett keretben. 32x25 cm
8 000 HUF
2943345
10623
445
Other collectibles
1895 Leskó Béla Malom, állatok, tanya 5 db életkép. Ceruza. papír. Jelzett 37x26 cm
4 000 HUF
2945537
10624
445
Other collectibles
Kurt Latter jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, karton. Kissé hullámos. Dekoratív fakeretben. 60×48 cm
6 000 HUF
2942974
10625
445
Other collectibles
Jelzés nélkül, XVIII./XIX. sz. erdélyi művész, 3 db rajz: Alaktanulmányok. Tus, papír. 9,5x15, 17,5x13 és 18x24 cm. Utóbbi vágott, sérült, kissé foltos.
18 000 HUF
2916068
10626
445
Other collectibles
Braun jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, farost. 41,5x29,5 cm
12 000 HUF
2885813
10627
445
28000
Other collectibles
F. Blum jelzéssel: Fekvő akt. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 27,5x41 cm.
28 000 HUF
2935545
10628
445
Other collectibles
Ponekker jelzéssel: Erdei tó. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív, kissé sérült keretben. 40x50 cm
16 000 HUF
2935547
10629
445
Other collectibles
Ferenczy Valér jelzéssel. Labdarózsák. Olaj, vászon. jelzett, kissé sérült fa keretben. 70x100 cm
20 000 HUF
2915890
10630
445
Other collectibles
R Varady jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost, 60×50 cm.
20 000 HUF
2935876
10631
445
Other collectibles
Bodnár jelzéssel (B. Bodnár Éva?), 2 db rajz: Zebegényi részletek (Dunapart és kálvária). Tus, papír, lap sarkában apró sérüléssel, 16x9,5 és 9,5x16 cm
5 000 HUF
2759972
10632
445
900
Other collectibles
Dienes jelzéssel: Kanyargó út. Akvarell, papír. Kissé sérült (hajtásnyommal). Fakeretben, 21×35,5 cm 2918590
10633
445
Other collectibles
Pólya T jelzéssel: Sétálók. Akvarell, papír. Foltos. Dekoratív fakeretben. 15x21 cm.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035