Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 225
2897698
10634
445
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
R Christl jelzéssel: Ülő hölgy. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 20x29,5 cm
2 600 HUF
2873285
10635
445
Other collectibles
Badacsonyi jelzéssel Cím nélkül.. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 38x21 cm
2 000 HUF
2859148
10636
445
Other collectibles
Joseph Lamperth jelzéssel: Városrészlet. Tus, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 22,5x28,5 cm.
20 000 HUF
2856699
10637
445
Other collectibles
Backo jelzéssel: 6 db mű. Vegyes technika, papír, 30x43 cm körüli méretekben
2 400 HUF
2935786
10638
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Notre-Dame de Paris. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben, 12x8 cm
3 000 HUF
2915215
10639
445
Other collectibles
Olvashatatlan (Koch?) jelzéssel: 9 db karancsi (dél-baranyai) életképek, viseletek, a német nemzetiség soraiból, részben nyelvjáráshot hasonló német nyelvű címekkel feliratozva, fametszet, papír, lap teteje kartonra kasírozva, 18x12 és 19x18 cm közötti méretekben
10 000 HUF
2884953
10640
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Katona portréja, 1944. Ceruza, papír, lapszéli kisebb szakadással, 19×14,5 cm
2580807
10641
445
Other collectibles
Olvashatatlan (Dániel...?) jelzéssel: Kalapos hölgy, 1910-30 körül. Tus, papír, 25x17cm, üvegezett korabeli fakeretben.
6 000 HUF
2580538
10642
445
Other collectibles
Olvashatatlan monogrammal: Virág csendélet, 1970. Akvarell, papír, 22x17,5cm, üvegezett fakeretben.
3 600 HUF
2944527
10643
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db I. világháborús életkép osztrák-magyar katonákkal. Rézkarc, papír. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, 15x12 cm és 16,5x20,5 cm
8 000 HUF
2938146
10644
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, Munkácsy Mihály után: Rőzsehordó nő. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29,5x23,5 cm
5 000 HUF
2937808
10645
445
Other collectibles
3 db szocreál, munkásmozgalmi témájú grafika: Barczi Pál (1933-2003): Munkástömegek a szovjet pavilon előtt. + Olvashatatlan jelzéssel: Schönherz Zoltán perében tanúvallomást tesz Bajcsy-Zsilinszky Endre; Az MSZMP agrárprogramját vitatják. Rézkarc, karton, jelzettek, a kartonon foltokkal, 19,5x29 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035