Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 225
2935780
10646
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Rothenburg ob der Tauber. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben, 9x13,5 cm
3 000 HUF
2943157
10647
445
Other collectibles
Olvashatatlan (Madarassy?) jelzéssel: Portré. Olaj, vászon. . 33x28 cm
9 000 HUF
2941119
10648
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: 17 db jelmez- és divatterv. Akvarell, ceruza, papír, 51x22 cm
4 000 HUF
2941126
10649
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: 15 db jelmez- és divatterv. Akvarell, ceruza, papír, 52x17 cm körüli méretekben
3 000 HUF
2940302
10650
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Ló. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 65x38 cm
12 000 HUF
2939979
10651
445
Other collectibles
Olvashatatlan (Kohán?) jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 48,5x39 cm
5 000 HUF
2939812
10652
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel. Csendélet. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben, 43x24 cm
5 000 HUF
2939772
10653
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (Balázs Csaba?): Gémeskút. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 18,5x26,5 cm
4 000 HUF
2939529
10654
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Szén, papír, paszpartuban, 36,5x30 cm
7 000 HUF
2939371
10655
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Színezett rézkarc, papír, foltos. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm
2 000 HUF
2939343
10656
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 24,5x34,5 cm
9 000 HUF
2939075
10657
445
3400
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, farost. Fakeretben. 16x16 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m