Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 225
2870122
10670
445
7500
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Halászbárkák. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 30x40 cm
7 500 HUF
2870126
10671
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: La Rochelle. Színezett rézkarc, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 21x14 cm
1 600 HUF
2945733
10672
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton. 25×35 cm
2935551
10673
445
Other collectibles
Fluck Béla (1889-?): Huszárok. Akvarell, papír, Jelzett 20x18 cm
6 000 HUF
2814722
10674
445
Other collectibles
5 000 HUF
2886942
10675
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, fotó, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 40x30 cm
4 000 HUF
2886936
10676
445
Other collectibles
10 000 HUF
2895375
10677
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Duna part. Vegyes technika, papír, sérült keretben, 28x40 cm
5 000 HUF
2847323
10678
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Toalettről jövő, fütyürésző törpe. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben. kis foltokkal, 19x13 cm
9 000 HUF
2767776
10679
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, 1970-90 körül: Bányai Mátyás, esztergomi tanár és műgyűjtő portréja. Pasztell, papír. 36x26 cm. Üvegezett fakeretben,
6 000 HUF
2820812
10680
445
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (... Olga). Séta. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 53x42,5 cm
12 000 HUF
2288616
10681
445
Other collectibles
Olvashatatlan (Silber...?) jelzéssel: Gewitter (zivatar). Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben. 10x13,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m