Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10513.
Jelzés nélkül, Benczúr Gyula után: Vén szamár. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 109×69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Other collectibles
10515.
Jelzés nélkül, XIX. sz vége: Hölgy portréja. Olaj, vászon. Hátoldalán grófnő felirattal és román kiviteli bélyegzővel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 63×50 cm.
Other collectibles
10516.
Jelzés nélkül, 1920-30 körül működött magyar festő (Rudnay Gyula növendéke?): Hölgy enteriörben. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x60cm
Other collectibles
10517.
Munkácsy Mihály festménye után, ismeretlen festő: Vihar a pusztán. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal 1957-ből. Faragott fakeretben. 86x121 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Other collectibles
10521.
Olvashatatlan jelzéssel: Női félakt a kandallónál, 1911. Olaj, vászon. 42x36 cm. Dekoratív, régi, kissé sérült fakeretben, keret hátoldalán Schwartz Miksa pestszenterzsébeti képkeretező címkéjével.