Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 225
2938247
10706
445
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Jelzés nélkül: Hölgyek. Tűzzománc, fémlemez. 10x4,5 cm Fakeretben.
6 000 HUF
2917648
10707
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Imádkozó szent. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 13×9 cm
4 000 HUF
2922694
10708
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Havas hegyvidék. Olaj, vászon. 30x40 cm
4 000 HUF
2945313
10709
445
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz eleje: Táj. Olaj, falemez. Kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. Hordozó hátoldala M. Kir. Dohánygyár Bp., Ferenczváros logóval. 12x20,5 cm
6 000 HUF
2940375
10710
445
14000
Other collectibles
Jelzés nélkül: Zsivány kártyázók. Vegyes technika, üveg, fakeretben. 26x42 cm
14 000 HUF
2939967
10711
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Kapáló pár. Olaj, farost. Fakeretben. 30x42,5 cm
4 000 HUF
2939628
10712
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Mediterrán városka sétálókkal. Akvarell, papír, 42,5x32,5 cm
5 000 HUF
2938477
10713
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Öntözés. Rézkarc, papír. 29x39,5 cm
1 800 HUF
2938458
10714
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Csatornaszántás. Rézkarc, papír. 24x29,5 cm
1 800 HUF
2937920
10715
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Sétálók. Olaj, vászon, restaurált. Dekoratív fakeretben, 60×47,5 cm
20 000 HUF
2937430
10716
445
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Nemes vagy uralkodó portréja. Olaj, farost. 27x20. Fakeretben (sarkaiban kissé sérült).
5 000 HUF
2935686
10717
445
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Tanya. Akvarell, papír. Foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30x18 cm.
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035