Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 225
2935690
10718
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Rózsa. Akvarell, papír. Foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 24,5x14,5 cm.
3 000 HUF
2766656
10719
445
13000
Other collectibles
Jelzés nélkül: Mediterrán város. Olaj, farost. 40x30cm
13 000 HUF
2886946
10720
445
19000
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fakeretben, 59×31,5 cm
19 000 HUF
2886930
10722
445
Other collectibles
Jelzés nélkül. Antik romok. Olaj, karton. Fakeretben. 26x38 cm
6 000 HUF
2895423
10723
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Női akt. Olaj, farost, erősen sérült keretben, 35x25 cm
5 000 HUF
2812459
10724
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Strandolók. Olaj, farost, dekoratív fakeretben, 28×45 cm
4 000 HUF
2812490
10725
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, farost, dekoratív fakeretben, 34×22 cm
4 000 HUF
2769593
10726
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Arckép. Kréta, papír. Kartonra kasírozva. 22,5x18,5 cm
2 000 HUF
2943371
10727
445
Other collectibles
6 db akvarell és nyomat vegyes témákkal. kb 25x32 cm
4 000 HUF
2915160
10728
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: János vitéz illusztrációk, 11 db. Fametszet, hártyapapír, gyűrődésekkel, 17×12 cm
10 000 HUF
2922678
10729
445
15000
Other collectibles
Jelzés nélkül: Asztaltársaság. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 29x42 cm
15 000 HUF
2796875
10730
445
Other collectibles
Jelzés nélkül: Jelenet. Vegyes technika, papír. Kissé sérült. 42x50 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m