Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 225
2839747
10561
445
Other collectibles
Barcsay jelzéssel: Úr. Olaj, vászon. 23x32 cm
3 000 HUF
2839788
10562
445
Other collectibles
Major Kálmán (1919-2007): Fények. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 21x31 cm
8 000 HUF
2911129
10563
445
Other collectibles
Flexar auto tele zoom 1:3,8-4,8 70-200 mm teleobjektív UV szűrővel, tokkal
1 000 HUF
2940311
10564
445
Other collectibles
Tornyai jelzéssel: Színes táj. Olaj, falemez, sérült. Kétoldalas mű, hátoldalán téli tájkép alakokkal. 39x43 cm
12 000 HUF
2939566
10565
445
Other collectibles
Zólyomi jelzéssel: Segesvár, Akvarell, tus, papír. Paszpartuban Jelzett. 30x23 cm
2 800 HUF
2939362
10566
445
Other collectibles
Kurucz jelzéssel: Táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 45x66 cm
5 000 HUF
2939085
10567
445
Other collectibles
Iványi Grünwald jelzéssel: Vízparti akt. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 33x23 cm
6 000 HUF
2939080
10568
445
Other collectibles
D Devetak jelzéssel: Balkáni táj. Olaj, karton. Fakeretben. 30x20 cm
5 000 HUF
2938922
10569
445
Other collectibles
P. Dhimitri jelzéssel, feltehetően bolgár festő: Hegyvidéki táj. Olaj, farost. 45x61 cm. Fakeretben.
10 000 HUF
2938887
10570
445
Other collectibles
Bér R jelzéssel: Hölgyek. Olaj, karton. 36x30 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
8 000 HUF
2938771
10571
445
14000
Other collectibles
Vágó jelzéssel: Portré, 1958. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 49,5x31 cm.
14 000 HUF
2938685
10572
445
Other collectibles
Nagy Eszter jelzéssel: Csendélet. Vöröskréta, papír. Fakeretben, 43×26 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m