Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 225
2938678
10573
445
Other collectibles
Somogyi jelzéssel: Női portré, 1940-es évek. Ceruza, papír. Üvegezett, kopott fakeretben, 30×21 cm
3 600 HUF
2938662
10574
445
Other collectibles
Bene Géza jelzéssel: Kertesház. Akvarell, ceruza, papír, foltos. Üvegezett fakeretben. 14,5x24,5 cm
5 000 HUF
2938622
10575
445
Other collectibles
Erdélyi jelzéssel: Városrészlet, 1958. Olaj, farost, fakeretben. 18x23,5 cm
9 000 HUF
2937926
10576
445
28000
Other collectibles
Boldizsár jelzéssel: Fekvő női akt. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 54x74 cm
28 000 HUF
2937917
10577
445
15000
Other collectibles
Pólya T jelzéssel: Korcsolyázó gyerekek. Olaj. karton. Dekoratív műanyag keretben. 37,5x78 cm
15 000 HUF
2937661
10578
445
Other collectibles
Vörös L jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. 70x49,5 cm. Fakeretben.
5 000 HUF
2936937
10579
445
Other collectibles
Gáspárdy A. (?-?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 23×27,5 cm
12 000 HUF
2936867
10580
445
Other collectibles
KNL jelzéssel: Sci-fi lény. Tus, papír. Paszpartuban. 16,5x11 cm
3 000 HUF
2935608
10581
445
Other collectibles
Balla B jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, sérült. 44x56,5 cm
10 000 HUF
2935607
10582
445
Other collectibles
Ország Lili jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, farost. Apró sérüléssel. 50x40 cm
10 000 HUF
2935609
10583
445
Other collectibles
Koszkol Jenő jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 39x67 cm
10 000 HUF
2935610
10584
445
15000
Other collectibles
Mednyánszky jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m