10683.
445. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Azonosíttalan jelzéssel: Faun fej. Ceruza, papír. XIX. sz. 16x11 cm Keretben