10731. 445. Closed Online auction Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 35,5×25,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras