10720.
445. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fakeretben, 59×31,5 cm