10697.
445. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Olvashatatlan (Fazekas?) jelzéssel: Csendélet, 1957. Akvarell, papír. Sérült fakeretben. 42x31 cm