10687.
445. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr paravánnal és festménnyel. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 19,5×32,5 cm