10670.
445. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 500 HUF
19,89 EUR, 21,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halászbárkák. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 30x40 cm