10691.
445. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Marokkói asszonyok, 1920-as évek. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 65x50 cm