10527.
445. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
Olvashatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Napfényes utca. Olaj, karton. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal az 1920-as évekből. Fakeretben, 29×40,5 cm