10549.
445. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
Zádor István (1882-1963): Tihany. Litográfia, papír, kartonra kasírozva, körbevágva, utólagos jelzéssel, üvegezett fakeretben, 23×44 cm