10073. 445. Closed Online auction Paintings and graphics
2 200 HUF
0 HUF
Bárkányi Pál (?-?): Közel-keleti utcakép minarettel, 1933. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésekkel, 23,5x17,5 cm
Photo of the item taken by : ekb