10129. 445. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Megy a vonat. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent), üvegezett keretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 22×41,5 cm.
Photo of the item taken by : pk