120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
Gulyás Dénes (1927-2003): Sétálók a Kossuth téren (háttérben a Parlament), 1996. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Sarkaiban kissé sérült. Fakeretben. 60x80 cm