10237. 445. Closed Online auction Paintings and graphics
30 000 HUF
0 HUF
Keményffy Jenő (1875-1920): Szalon (enteriőr). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 27x21 cm
Photo of the item taken by : tg