100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Koppány Attila (1947-): Másvilág, 2006. Akril, vászon, kartonon. Jelezve fent, a hátoldalon autográf felirattal. 50x40 cm. Reprodukálva a Körmendi Galéria honlapján: https://www.kormendigaleria.hu/alkotas/16839/nagy.html