220 000 HUF
569,95 EUR, 628,57 USD
Mácsai István (1922-2005): Hajdú György (1920-2009), a Fővárosi Vízművek igazgatójának arcképe. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Mácsai István autográf feliratával. Kissé foltos. 100x80 cm Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!