10359. 445. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Ősz Dénes (1915-1980): Budai vár. Színes rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, lap széle foltos, 30×39 cm