10387. 445. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Rácz Tibor (?-?), működött a XX. sz .első felében: Napfényes park. Akvarell, papír. Hátoldalán jelzett és autográf ajándékozási sorokkal 1935-ből. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 19x25 cm.
Photo of the item taken by : tg