32 000 HUF
82,90 EUR, 91,43 USD
Rét Olga (?-): Csendélet. Olaj, farost. 100x80 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!