10392. 445. Closed Online auction Paintings and graphics
4 200 HUF
0 HUF
Révész Napsugár (1944-): Kecskeméti pléhkrisztus. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (25/14), paszpartuban, 30×20 cm
Photo of the item taken by : tg