10399. 445. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Róna Emy (1904-1988): Majomcsalád. Kréta, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, apró sérülésekkel, 29,5x21 cm
Photo of the item taken by : ra