10419. 445. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Szabó Vladimir (1905-1991): Mátyás templom és a Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29x39 cm.