9 000 HUF
Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Múló idő (cím nélkül). Tus, papír, jelzett, Tardi Kovács Sándor autográf ajándékozási soraival Ludwig Emil (1952- 2022) újságíró, a Csurka István nevével fémjelzett Magyar Fórum hetilap főszerkesztőjének. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm