13674. 445. Closed Online auction Photo
1 800 HUF
0 HUF
1968 Bp., a Duna a Lánchíddal és a Parlamenttel, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, egyik széle sérült, 23,5x7,5 cm
Photo of the item taken by : ra