11000. 445. Closed Online auction Art-ceramics
90 000 HUF
0 HUF
Eschenbach Jenő (1908-1981): cca 1930 Art deco táncosnő, mázas kerámia falikép, mindkét oldalán jelzett, minimális kopottsággal, 29,5x22 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert