11555. 445. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 400 HUF 6,49 EUR, 7,06 USD
0 HUF
Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
Photo of the item taken by : nagy_andras